آخرین اخبارکد مطلب: 28446
تاریخ انتشار: ج, 1399/07/18 - 20:17
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: حرکت و مدیریت جهادی لازمه رفع بسیاری از مشکلات بوده و با وجود توان جوانان کشور می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت‌الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان اصلاندوز ضمن انتقاد از گرانی در بازار و کوتاهی برخی مسؤولان در این موضوع اظهار کرد: متاسفانه برای مقابله با گرانی برنامه‌ریزی و تدبیری نمی‌شود.

وی با اشاره به نوسان قیمت‌ها در بازار افزود: علیرغم وفور نعمت در کشور، متاسفانه برای خروج از بحران گرانی برنامه ریزی مناسبی وجود ندارد، دولت باید برای مقابله با گرانی به صورت جدی وارد عمل شود.

امام جمعه شهرستان اصلاندوز حرکت و مدیریت جهادی را لازمه رفع بسیاری از مشکلات دانست و بیان کرد: با وجود توان جوانان کشور می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی ثابت کرده‌اند که همواره در صحنه‌های مختلف و حساس کشور حضور دارند و امروز مسؤولان باید با خدمت و همت جهادی مشکلات مردم را رفع کنند.

اسدزاده تاکید کرد: از مسؤولان می‌خواهیم با همدلی و اتحاد پای کار باشند تا مشکلات موجود حل شود.

خطیب نماز جمعه اصلاندوز در ادامه به مناظره اخیر انتخاباتی دو کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا اشاره کرد و گفت: افول آمریکا در این مناظره به جهانیان ثابت شد.

اسدزاده همچنین به مناقشه بین دو کشور همسایه جمهوری آذربایجان و ارمنستان اشاره کرد و اذعان داشت: متاسفانه در این درگیری تعدادی موشک و راکت به مناطق مرزی کشور از جمله شهرستان اصلاندوز اصابت کرده که از مسؤولان می‌خواهیم جدی به طرفین تذکر دهند.

وی قره باغ را حق مسلمانان جهان و آذربایجان دانست و گفت: اعتقاد ما بر این است که جوانان آذربایجان قره باغ را بگیرند نه پس مانده های وهابی و النصرة، چرا که اگر درگیری با این کیفیت جلو برود یقینا مردم آذربایجان و ارمنستان گرفتار خواهند شد .

امام جمعه اصلاندوز کشورهای آمریکا، ترکیه و رژیم صهیونیستی را مثلث شوم برای آذربایجان و قره باغ عنوان کرد و گفت: هر کدام از این کشورها به دنبال منفعت خود هستند.

.وی افزود: ما به تمامیت ارضی کشورها احترام می‌گذاریم و معتقدیم که تنها راه‌حل پایان دادن به این مناقشه مذاکره و گفتگوی قانونی و عاقلانه است.

ارسال نظر