آخرین اخبارکد مطلب: 28465
تاریخ انتشار: چ, 1399/08/07 - 17:47
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت:دشمنان رویارویی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را هرگز تجربه نکنند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،امیر علیرضا صباحی فرد ظهر امروز در بازدید از سامانه پدافندی مستقر در مناطق مرزی شهرستان اصلاندوز ضمن تمجید از آمادگی کامل،روحیه بسیار بالا و توجیه بودن با نوع ماموریت نیروهای پدافند هوایی ارتش گفت:سالیان سال است که در جنوب،خلیج فارس و در دیگر مناطق پدافند هوایی کشور مستقر شده است و  امروز نیز بدنیال درگیری دو کشور همسایه جمهوری آذربایجان و ارمنستان در نقاط مرزی شهرستان اصلاندوز آماده انجام عملیات به هر نوع تجاوز هستند.

وی با بیان اینکه آسمان ایران اسلامی خط قرمز ماست گفت:در تمام نقاط کشور به هیچ وجه اجازه تعدی،تجاوز و یا تخلفی در آسمان نخواهیم داد و بدانند که با دفاع جانانه پدافند هوایی کشور مواجه خواهند شد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه بهترین سامانه های پدافندی در نقطه مرزی شهرستان اصلاندوز مستقر شده است افزود: برای ما فرق نمی کند چه این نقطه مرزی باشد و چه در عمق آسمان مقدس ایران، کلیه حرکات و سکنات ۲۴ ساعته بدون وقفه و بدون کوچکترین اشکال رصد و پایش می‌شود.

صباحی فرد با بیان اینکه مرزنشینان ما مثل هشت سال دفاع مقدس سعه صدر داشتند افزود:وظیفه پدافند هوایی رصد آسمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است اینجا هم این وظیفه را انجام می دهیم.

وی خاطرنشان کرد:پیام حضور ما به ملت ولایتمدار و شهید پرور ایران اسلامی این است که فرزندان شما در پدافند هوایی در هر نقطه از خاک کشور مستقر هستند و تا آخرین قطره خون جانانه در مقابل هرگونه تجاوز به حریم آسمان کشور دفاع خواهند کرد.

فرمانده پدافند هوایی ارتش در ادامه افزود:پیام ما به دشمنان این است که به هیچ وجه رویارویی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را هرگز تجربه نکنید،چرا که در طول هشت سال دفاع مقدس و ۴۰ سال از انقلاب شکست خوردید و درس عبرت ها گرفته اید.

صباحی فرد در پایان خطاب به دشمنان در صورت تجاوز به کشور گفت:شاید ورودتان از خودتان باشد اما بدانید قطعا خروج تان دیگر در دست  شما نخواهد بود.

به گزارش ارس تبار،فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز نیز در این بازدید حضور داشتند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر