آخرین اخبارکد مطلب: 28468
تاریخ انتشار: ش, 1399/08/10 - 18:09
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز از برگزاری بیش از 20 عنوان برنامه در طول هفته بسیج دانش آموزی در سطح شهرستان اصلاندوز خبر داد.

سرهنگ حسین زاده امروز در گفتگو خبرنگار ارس تبار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز کشور اظهار کرد: هفته بسیج دانش آموزی بهترین فرصت برای ارائه ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نسل جوان است .

وی با اشاره به همجمه دشمنان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بر لزوم هوشیاری دانش آموزان بخصوص جوانان تاکید کرد و گفت:دشمنان با بهره‌گیری از شبکه‌های فضای مجازی و ماهواره سعی می‌کنند فکر، اندیشه و باور جوانان و نوجوانان را امور به بی‌بند و باری سوق دهند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری افزود:دانش آموزان باید وصایای شهدا را سرلوحه زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی خود قرار دهند تا با توانمندی بیشتری از ارزش‌های متعالی پاسداری و حفاظت کنند.

حسین زاده از برگزاری بیش از ۳۰ عنوان برنامه در طول هفته بسیج دانش آموزی خبر داد و گفت:دیدار مسئولین اداره آموزش و پرورش فرماندهان واحدها،دانش آموزان منتخب،اعضای شورای همفکری علوی فاطمی با امام جمعه شهرستان اصلاندوز،عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدای دانش آموز و دیدار با خانواده شهدا، حضور سازمان یافته دانش آموزان در نماز جمعه و تشکیل جلسات مشترک حلقه های صالحین و برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی با محوریت شهیدان رسول صوری، محمد پرورش،الهشکر شکاری و شهید یوسف خلدی در قالب آبروی کوچه ها افتخار محله از برنامه مهم هفته بسیج دانش آموزی بشمار می روند.

وی همچنین از برگزاری تجمع باشکوه ۱۳ آبان در مدرسه دخترانه راه زینب(س) اشاره کرد و گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی امسال راهپیمایی برگزار نمی شود.

فرمانده بسیج عشایری اردبیل اجرای مسابقه نقاشی با  موضوع مرگ بر آمریکا در محل تجمع، ایجاد موج استکبارستیزی و ترویج مصرف و حمایت از تولیدات ملی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوای کانال شاد بسیج دانش آموزی،فضاسازی فرهنگی تبلیغی،   پویش آمریکا باید از منطقه برود، همه با هم مرگ بر آمریکا و امضای طومار مجازی دانش آموزی در فضای مجازی را از دیگر برنامه های هفته بسیج دانش آموزی  عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر