آخرین اخبارکد مطلب: 28472
تاریخ انتشار: ج, 1399/08/16 - 17:25
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: تکیه بر توان داخلی و بهره‌مندی از استعداد و توان جوانان تنها راه حل مشکلات اقتصادی فعلی در جامعه است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار، حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سالروز میلاد پیامبر اسلام(ص)، اظهار کرد: امروز سیره و روش پیامبراکرم(ص) در اقصا نقاط دنیا و در قلب اروپا گسترش یافته است.

وی با بیان اینکه اسلام زنده است و حیات جاودانه دارد افزود: مسلمانان باید با اتحاد و همگرایی، توطئه‌های دشمن را خنثی سازند.

امام جمعه شهرستان اصلاندور با اشاره به موضوع دیگر بیانات رهبری در مورد مناقشه بین دو کشور همسایه جمهوری آذربایجان و ارمنستان بیان داشت: سرزمین‌های اشغالی قره باغ باید به خود آذربایجان برگردانده شود، چرا که قره باغ حق مسلمانان و جمهوری آذربایجان است.

وی همچنین ضمن هشدار به تروریست‌ها در قره باغ اذعان داشت: حضور تروریست‌ها را تحمل نمی‌کنیم، اگر نزدیک مرزهای کشور شوند، قطعا برخورد جدی و قاطع خواهیم کرد.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه با اشاره به انتخابات آمریکا نیز گفت: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باعث شد تا حقیقت و باطن این کشور به جهانیان ثابت شود.

وی با بیان اینکه تغییرات مدیریتی در آمریکا، اصول ما را تغییر نمی‌دهد اظهار داشت: تکیه بر توان داخلی و بهره‌مندی از استعداد و توان جوانان تنها راه حل مشکلات اقتصادی فعلی در جامعه است.

اسدزاده با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف گفت: امروز پیشرفت علم پزشکی و پیوند کبد در بیمارستان نمازی شیراز نشان از خوداتکایی و اعتماد به پزشکان و جوانان ایران اسلامی است.
انتهای پیام/

ارسال نظر