آخرین اخبارکد مطلب: 28474
تاریخ انتشار: س, 1399/08/20 - 11:54
مدیرحمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: اتوبوس پارس آباد به تهران با ۲۱ مسافر متاسفانه در اتوبان قزوین ـ کرج محدوده آبیک واژگون شده است.

به گزارش ارس تبار یدالله پورصالحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از واژگونی یک اتوبوس استان اردبیل در اتوبان قزوین ـ کرج خبر داد و اظهار کرد: یک اتوبوس با ۲۱ مسافر شب گذشته پارس آباد را به مقصد تهران ترک کرده بود اما متاسفانه در اتوبان قزوین ـ کرج محدوده آبیک واژگون می‌شود.

وی افزود: متاسفانه بر اثر این واژگونی یکی از سرنشینان این اتوبوس که در کنار راننده نشسته بوده در دم جان خود را از دست می‌دهد.

مدیر حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری استان اردبیل با اشاره به علت این سانحه رانندگی گفت: لغزندگی سطح جاده و ترمز ناگهانی خودروی جلویی سبب می‌‍شود راننده اتوبوس هم اقدام به ترمز ناگهانی کند که همین موضوع باعث واژگونی اوتوبوس می‌شود.

صالحی عنوان کرد: در این سانحه متاسفانه ۱۰ مسافر دیگر اتوبوس پارس آباد به تهران نیز زخمی شده بودند که مورد مداوا قرار گرفته‌اند.

مهرداد بابایی، رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز نیز با اشاره به واژگونی این اتوبوس در اتوبان کرج ـ قزوین بیان کرد: ساعت ۰۶:۲۷ امروز صبح ۲۰ آبان ماه، واژگونی یک دستگاه اتوبوس در لاین جنوبی اتوبان کرج قزوین (بعد از پل نظرآباد به سمت کرج، روبروی مجتمع فخر ایران) به اورژانس البرز اعلام شد.

رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز با بیان اینکه اتوبوس از مبدا پارس آباد به مقصد تهران در حرکت بوده است، افزود: یک دستگاه اتوبوس و ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس البرز به محل سانحه اعزام شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر