آخرین اخبارکد مطلب: 28478
تاریخ انتشار: ج, 1399/08/23 - 16:40
امام جمعه شهرستان اصلاندوز با اشاره به شکست راهبردی آمریکا در انتخابات اخیر گفت: امروز مساله پیروزی یا شکست ترامپ یا بایدن نیست، بلکه مساله اصلی شکست خود آمریکا است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار، حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان اصلاندوز با اشاره به شکست راهبردی آمریکا در انتخابات اخیر اظهار کرد: امروز مساله پیروزی یا شکست ترامپ یا بایدن نیست، بلکه مساله اصلی شکست خود آمریکا است.

وی افزود: انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا را می‌توان زلزله سیاسی و اجتماعی در کشور به ظاهر مهد قدرت قلمداد کرد.

امام جمعه اصلاندوز بیان کرد: آمریکایی که دم از آقایی دنیا و تمدن غرب می‌زد، امروز مثل کشتی تایتانیک رو به شکست است. اما انتخابات آمریکا نشان داد آمریکا باطنی ضعیف و مشمئز کننده دارد.

وی با اشاره به روزهای سخت آل سعود تصریح کرد: طبق شنیده‌ها بن سلمان ۵۰۰ میلیارد دلار پول نفت مسلمانان را در اختیار ترامپ و آمریکا قرار داده، اما این کم خردی و بی اعتقادی بن سلمان را نشان داد.

اسدزاده با اشاره به تشکیل ائتلاف جدید ترامپ با رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی مثل امارات اذعان داشت: یقینا با این ائتلاف، شکست استکبار و حامیان آمریکا را با چشم خود خواهیم دید.

وی در ادامه با اشاره به پیروزی ملت آذربایجان در مناقشه قره باغ تصریح کرد: سرزمین‌های قره باغ حق آذربایجان و اسلام بوده و آزادی بخش مهمی از قره باغ حادثه بزرگی است.

امام جمعه اصلاندوز ادامه داد: مردم جمهوری آذربایجان حمایت ایران، مقام معظم رهبری و عظام تقلید در آزادی قره باغ را از یاد نمی‌برند و اجازه سوء استفاده از آزادی مناطق قره باغ را که حاصل ایثار و خون شهدا و رزمندگان جمهوری آذربایجان است را به کسی نخواهند داد.

اسدزاده با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی بیان داشت: متاسفانه کتاب و کتابخوانی در میان خانواده‌ها رو به فراموشی است و در این‌خصوص مسؤولان باید اقدامات مناسبی انجام دهند.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: زدن ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و دوری از تجمعات، همراهی با کادر درمانی برای از بین بردن این ویروس منحوس است.

ارسال نظر