آخرین اخبارکد مطلب: 28479
تاریخ انتشار: چ, 1399/08/28 - 21:21
فرمانده ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز از برگزاری ۷۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در اصلاندوز خبر داد و گفت: طرح پایگاه حافظان سلامت در پایگاه‌های بسیج شهرستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار سرهنگ حسین حسین‌زاده امروز در نشست خبری که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: در هفته بسیج ۷۰ عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی و.. در شهرستان اصلاندوز با شعار بسیج پیشرو خدمت و امیدآفرین برگزار می‌شود که بیشتر آن‌ها در بستر فضای مجازی بوده و برنامه‌های حضوری نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تعداد افراد محدود برگزار خواهد شد.

وی افزود: اطلاع‌رسانی گسترده از خدمات و دستاوردهای بسیج بر عهده اصحاب رسانه و خبرنگاران است که امید است این دستاوردها به بهترین شکل ممکن منعکس شوند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری بیان داشت: دیدار با خانواده‌های شهدا، عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با امام جمعه، سرکشی به پایگاه‌های مقاومت، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری میقات صالحین، غربالگری خانه به خانه با مشارکت شبکه بهداشت و درمان و راه‌اندازی پایگاه حافظان سلامت از برنامه‌های این هفته است.

وی تصریح کرد: بسیجیان شهرستان اصلاندوز در سال‌جاری در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا،  با مشارکت مردم، بارها معابر و اماکن پر رفت‌وآمد را ضدعفونی و گندزدایی کردند.

حسین‌زاده ادامه داد:نزدیک ۳ هزار بسته معیشتی در دو مرحله با همکاری مردم خیر شهرستان به همراه پک‌های بهداشتی و توصیه‌های بهداشتی میان خانواده‌های نیازمند شهرستان اصلاندوز توزیع شده است.

وی گفت: امروز دشمنان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به دنبال تغییر باورها و اعتقادات جوانان کشور هستند که در همین راستا، بسیج برای خنثی کردن نقشه‌های شوم دشمنان، گردان‌های سایبری را راه‌اندازی کرده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر