آخرین اخبارکد مطلب: 28480
تاریخ انتشار: س, 1399/08/27 - 21:36
جلسه شورای اداری شهرستان اصلاندوز بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد.

به گزارش ارس تبارجلسه شورای اداری شهرستان اصلاندوز بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج صبح امروز با حضور امام جمعه،فرماندار،فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

سرهنگ حسین حسین زاده صبح امروز در جلسه شورای اداری اصلاندوز با گرامیداشت هفته بسیج گفت:شعار محوری هفته بسیج امسال"بسیج پیشرو خدمت امید آفرین" است.

وی با بیان اینکه بسیج در امتحان های گوناگون سربلند بوده و همه این موفقیت ها نیز مرهون کمک و پشتیبانی آحاد مردم و مسئولان است تصریح کرد:امروز بسیجیان با تمام قدرت در مقابل توطئه‌های دشمن از جمله جنگ نرم دشمن و استکبار ایستاده‌اند و اجازه نفوذ را به دشمن نخواهند داد که در این راستا بسیجیان در عرصه فضای مجازی با تشکیل گردانهای سایبری ورود کرده اند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای گرامیداشت هفته بسیج در اصلاندوز پیش بینی شده است گفت:هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه شروع و تا ۵ آذر ادامه خواهد داشت.

حسین زاده از برگزاری بیش از ۷۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان اصلاندوز خبر داد و گفت: در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا همزمان با آغاز هفته بسیج از روز جمعه طرح هر پایگاه یک پایگاه حافظان سلامت اجرا می شود.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری بیان داشت: دیدار با خانواده‌های شهدا، عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با امام جمعه، سرکشی به پایگاه‌های مقاومت، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری میقات صالحین، غربالگری خانه به خانه با مشارکت شبکه بهداشت و درمان و راه‌اندازی پایگاه حافظان سلامت از برنامه‌های این هفته است.

وی همچنین با اشاره به حضور بسیج از آغاز شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون، گزارشی از مراحل برگزاری رزمایش کمک مومنانه ارائه داد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس،شهدای مداف عرح و سلامت و تبریک هفته مبارک بسیج گفت:بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس و در عرصه های مختلف نظام نقش مهمی را ایفا کرده اند و امروز نیز بسیج در مقابله با ویروس منحوس کرونا نقش موثری داشته است.

سیدعباس مینایی فرماندار اصلاندوز نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج و با اشاره به اهداف تشکیل بسیج مستضعفین گفت:همه ما در کنار آحاد ملت ایران بسیجی هستیم.

وی با بیان اینکه دشمنان از راههای مختلف از جمله جنگ اقتصادی بدنبال ضربه زدن به نظام است افزود:بنا به فرموده مقام معظم رهبری هیمنه آمریکا رو به افول است و با وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولان درحول محور ولایت فقیه، نقشه های شوم دشمنان خنثی شده است.

مینایی با اشاره به برنامه های گرامیداشت هفته بسیج گفت:بسیج مال همه است و همه حق دارند لذا وظیفه داریم در برنامه های اولویت دار هفته گرامیداشت بسیج با رعایت پروتکل های بهداشتی حضور داشته باشیم.

وی با قدردانی از تلاشها و زحمات شبانه روزی سرهنگ حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری و پایوران سپاه در برگزاری برنامه های بسیج در طول سال گفت:بمناسبت هفته بسیج دهیاران،شوراهای اسلامی بخش و شهر، شهرداری و سایر ادارات نسبت به فضاسازی سطح شهر و روستاها اقدام می کنند.

در پایان هر یک از اعضای جلسه نقطه نظرات و پشنهادات خود را نسبت به برنامه های هفته بسیج ارائه دادند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر