آخرین اخبار


کد مطلب: 28510
تاریخ انتشار: ج, 1399/10/12 - 21:49
امام جمعه اصلاندوز گفت:ایثار و شهادت طلبی و پرهیز از جناح بازی از خصوصیا سردار دلها شهید حاج قاسم سلمانی بود.

به گزارش ارس تبار حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز ضمن تسلیت فرارسیدن اولین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی به فضائل زندگانی و شخصیتی  سردار دلها اشاره کرد و گفت:اعتقاد حقیقی به ولایت فقیه، مقابله با فساد،خدمتگزاری و احترام به مردم،تربیت و اخلاق و پرهیز از سکوت در مقابل دشمن از اصول شهید سلیمانی بشمار می رود.

وی همچنین توحید شناسی معنویت،ایثار و شهادت طلبی،عشق به خدا،دفاع از نطام اسلامی، پرهیز از جناح بازی و خضوع و فروتنی را از خصوصیات مکتب سلیمانی عنوان کرد .

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به نقش حیاتی حاج قاسم در خنثی سازی نقشه استکبار جهانی گفت: شهید سلیمانی با معماری ارتشی بین‌المللی اسلامی، پایان دادن به داعش و دفع تهدید داعش از مرزهای جمهوری اسلامی ایران، سرعت بخشی به سیر تکاملی محور مقاومت،تعمیم و گسترش جغرافیایی مقاومت نقش مهمی در خنثی سازی نقشه های شوم استکبار جهانی ایفا کرد.

اسدزاده در ادامه به تزریق اولین واکسن کرونا در کشور اشاره کرد و گفت:در این امتحان نیز به توفیق الهی مردم ما سربلند شدند و پزشکان شعار ما می‌توانیم را به خوبی به دنیا اثبات کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر