آخرین اخبار


کد مطلب: 28513
تاریخ انتشار: ج, 1399/10/19 - 20:51
امام جمعه اصلاندوز گفت:آشوب و حمله مردم به ساختمان کنگره آمریکا در روزهای اخیر تیر خلاص به دموکراسی آمریکا بود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن تسلیت ارتحال آیت الله محمد تقی مصباح یزدی، عارف و دانشمند و از یاران امام و رهبری، این عالم انقلابی را نگهبان صدیق انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: آیت الله مصباح یزدی عمار انقلاب و رهبری بود.

وی در ادامه با بیان اینکه حمله مردم به ساختمان کنگره آمریکا، دموکراسی آمریکایی را به‌خوبی آشکار کرد، افزود: آمریکایی که دم از تمدن، آگاهی و کدخدایی می‌زد، امروز آشوب مردم تیر خلاص به دموکراسی آمریکایی زد.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به آشوب روزهای اخیر در آمریکا اذعان داشت: امروز این موضوع باید برای متحدان آمریکا، به‌خصوص عربستان، امارات و قطر درس بزرگی باشد.

اسدزاده با اشاره به فرمایش حکیمانه مقام معظم رهبری در مورد آمریکا که مثل تایتانیک غرق و رو به افول خواهد رفت گفت:امروز این افول آمریکا را به رای العین دیدیم و مشاهده کردیم،آمریکایی که ظاهر بزک کرده و باطنی مسموم دارد.

وی همچنین با اشاره به تولید واکسن ویروس کرونا توسط دانشمندان و فرزندان این مرز و بوم گفت: متاسفانه برخی مسؤولان همچنان نگاه به غرب دارند، اما باید بدانند که تنها راه مقابله با توطئه های استکبار، اعتماد به توان داخلی و اتکا به جوانان این مرز و بوم است.

اسدزاده در ادامه با اشاره به رزمایش موفقیت آمیز پهپادی ارتش در منطقه کرمان ،این رزمایش را سیلی محکم و مشت محکمی در زمان کرونا و تحریم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی  و از افتخارات و برگ زرین تاریخ انقلاب اسلامی دانست.

امام جمعه اصلاندوز با تبریک دهه بصیرت و قدردانی از حضور مردم ایران و بخصوص شهرستان اصلاندوز در برنامه ها و اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی بیان داشت:اگر امروز در آمریکا این گرفتاری بوجود آمده در اثر خون سردار سلیمانی هاست.

وی افزود:ترامپ احساس می کرد با شهادت سردار دلها دیگر همه چیز تمام می‌شود در حالی که شهادت ایشان فتح خون بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر