پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.آخرین اخبارکد مطلب: 28515
تاریخ انتشار: ج, 1399/11/17 - 18:16
امام جمعه اصلاندوز گفت:اگر در کشور مشکلات و ضعف وجود دارد ناشی از جهادی عمل نکردن مسئولان است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار  حجت الاسلام اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:انقلاب ما حقیتنا به تعبیر امام راحل ما انفجار نور بود.

وی با بیان اینکه اگر مسئولین حهادی عمل کنند در کشور موفقیت خواهیم داشت افزود:اگر مشکل داریم و ضعف وجود دارد ناشی از جهادی عمل نکردن مسئولان است.

امام جمعه اصلاندوز افتخارات و عظمت انقلاب اسلامی ایران را نتیجه خون هزاران شهید و جانباز دانست و تصریح کرد:.در زیر سایه خیمه ولایت فقیه و رهبری توانستیم در دنیا به  پیشرفت های قابل توجهی برسیم.

اسدزاده همچنین با تبریک فرارسیدن 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و طبق تصمیم ستاد پیشگیری از کوووید 19 راهپیمایی امسال خوردویی و موتوری خواهد بود.

وی با قدردانی از فرمانده و کارکنان و بسیجان سپاه ناحیه عشایری بدلیل غربالگری در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در پیشگیری از ویروس کرونا  گفت:از مردم می خواهیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و ماسک بزنیم.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه در مقابل مشکلات فراوان در شهرستان کارهای خوبی نیز نیز انجام شده است افزود:گازرسانی و آبرسانی به قشلاقات از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در سطح شهرستان است که در روزهای اخیر افتتاح شد.

وی از تلاش های و پیگیری های فرمانده سپاه ناحیه عشایری و مساعدت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در تعمیرو بهسازی گلزار مطهر شهدای شهر اصلاندوز از فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه عشایری خواست در تکمیل پروزه یادمان شهدای گمنام این شهرستان جدی پای کار باشند تا شهدا یگمنام بیش از این در غربت بسر نبرند.

وی اتحاد و همدلی مسئولان و مردم در مقابله با دسیسه های استکبار جهانی و دشمنان  تاکید کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر