آخرین اخبارکد مطلب: 7079
تاریخ انتشار: چ, 1392/06/20 - 21:11
نماینده مردم اردبیل مطرح کرد
سه گزینه احتمالی برای استانداری اردبیل
ارس تبار:نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از مطرح شدن سه گزینه برای استانداری اردبیل خبر داد.

به گزارش ارس تبار،کمال‌الدین پیرمؤذن، اظهار داشت: در اسرع وقت کاندیداهای مورد نظر برای استانداری اردبیل که مورد قبول قاطبه نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل است، به دولت اعلام می‌شود تا وزارت کشور تصمیم نهایی را بگیرد.

وی تصریح کرد: به نظر بنده سه گزینه در اولویت جدی قرار دارد که مجید خدابخش، اقبال عباسی و غفور پاکنهاد از گزینه‌های احتمالی استانداری اردبیل هستند.

پیرمؤذن خاطر نشان کرد: نمایندگان استان تاکنون در این زمینه به یک جمع‌بندی واحد نرسیدند ولی امیدواریم با تشکیل جلسات و نشست‌های مختلف در بررسی گزینه‌های مختلف بتوانیم استانداری لایق، دلسوز با توانمندی‌های اقتصادی و حل مشکلات استان به شکل همه‌جانبه را انتخاب کرده تا استاندار جدید بتواند فعالیت خود را همسو با اهداف دولت خدمتگزار یازدهم به انجام برساند.

این مسئول اضافه کرد: ‌البته در این زمینه بنده معتقدم «هر چه از دوست رسد، نیکوست» که قطعاً صلاحدید و نظر دولت به ویژه شخص رئیس جمهور برای این استان ولایتمدار صائب می‌باشد.

 

حل مشکل پتروشیمی اردبیل و شروع به کار آن در آینده نزدیک

 

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد پروژه پتروشیمی اردبیل نیز بیان کرد: امروز هیئت امنای صندوق توسعه ملی با اعطای تسهیلات ارزی پروژه پتروشیمی اردبیل موافقت کردند.

پیرمؤذن یادآور شد: به زودی شاهد شروع به کار این پروژه و آغاز فعالیت آن در منطقه می‌باشیم تا دغدغه‌ها و مشکلات در این زمینه برطرف شود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اینجا ببینید

ارسال نظر