آخرین اخبارکد مطلب: 9463
تاریخ انتشار: س, 1392/10/24 - 13:24
نماینده شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار؛
سهمیه آرد عشایر استان اردبیل کاهش یافت
ارس تبار:نماینده شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس از کاهش سهمیه آرد مصرفی عشایر استان اردبیل در بودجه سال 93 خبرداد.

به گزارش ارس تبار،"حبیب برومند" نماینده شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس امروز در گفتگو با خبرنگار ما از کاهش سهمیه آرد عشایری کشور در بودجه سال 93 خبرداد و گفت: بعلت نابسامانی وضعیت بد اقتصادی کشور سهمیه آرد مصرفی عشایر استان اردبیل کاهش یافت.

 

عضو کمسیون جهاد کشاورزی مجلس اضافه کرد:بعلت وضعیت بد اقتصادی در بخش کشاورزی دولت سرانه مصرف آرد عشایر کشور را کاهش داده به طوری که این کاهش باعث سخت شدن زندگی برای روستاییان و عشایر می شود.

 

وی همچنین از تبدیل بخش اصلاندوز به شهرستان در آخر امسال یا اوایل سال آینده خبر داد و گفت:کلیات طرح تبدیل بخش به شهرستان در هیات دولت تصویب شده و تا اوایل سال آینده شاهد تبدیل بخش اصلاندوز به فرمانداری اصلاندوز خواهیم بود.

 

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مورد بازگشایی گمرک اصلاندوز نیز گفت:مقدمات بازگشایی گمرک اصلاندوز از طرف کشورمان آماده است اما طرفهای آذری تابحال بعلت نبود زیرساختهای گمرک آن کشور اعلام آمادگی نکردند.

 

برومند اضافه کرد:با بازگشایی گمرک اصلاندوز و تبدیل بخش به شهرستان در آینده شاهد شکوفایی منطقه و اشتغالزایی جوانان فارغ التحصیل و بیکار درمنطقه خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اینجا ببینید

دیدگاه‌ها

ارسال نظر