آخرین اخبار


کد مطلب: 27994
تاریخ انتشار: س, 1398/07/30 - 09:26
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اردبیل گفت: تشکیل مجلس انقلابی برای ایجاد تحول اساسی در اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم مورد توجه جبهه مردمی است.

به گزارش ارس تبار،شهرام محمدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وفاق و هم‌افزایی خط مشی اصلی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: تشکیل مجلس انقلابی برای ایجاد تحول اساسی در اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم  و سیاست خارجی ضرورت بسیار مهمی است که جبهه مردمی آن را دنبال می‌کند.

وی در تشریح آخرین اقدامات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: روند بررسی وضعیت کاندیداهای احتمالی مجلس با حضور امضاکنندگان میثاق‌نامه تشکیلاتی در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل آغاز شده و در این راستا وفاق و هم‌افزایی خط مشی اصلی است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اردبیل بیان کرد: ۱۹ کاندیدای احتمالی مجلس شورای اسلامی میثاق‌نامه جبهه مردمی را در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین امضا کردند که با مشارکت آنان و نمایندگان مورد تأییدشان نحوه انتخاب کاندیداهای نهایی بررسی و تعیین شد.

وی تصریح کرد: اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل برای تشکیل مجلسی انقلابی و پایبند به آرمان‌های اساسی انقلاب متفق‌‌القول هستند و وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم این امر را ضروری کرده است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه تا موعد ثبت نام داوطلبان امکان پیوستن به جبهه مردمی و ارزیابی وجود دارد، یادآور شد: در میثاق‌نامه افراد متعهد شده‌اند تا نسبت به حفظ و تقویت وحدت و همدلی همه نیروهای انقلابی و ایستادگی بر روی اصول و تلاش برای ریشه‌کنی فقر، توسعه اقتصادی، عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب، تحقق مدیریت جهادی و نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی اهتمام نمایند.

انتهای پیام/