آخرین اخبارکد مطلب: 28251
تاریخ انتشار: د, 1399/01/11 - 21:21
مردم باید خطرناک بودن ویروس را جدی بگیرند و مسئولان و ستاد پیشگیری از ویروس کرونا با گرفتن تصمیم‌های درست و مردم با رعایت قوانین کرونایی، می‌توانند در برابر کرونا مقاومت کنند و در نهایت این غول بی‌شاخ و دم را شکست دهند.

به گزارش ارس تبار،۱۳ بدر روز طبیعت می‌تواند تبدیل به یک روز فاجعه آمیز در کشور شود. روزی که مردم به واسطه سنت قدیمی خود به دل طبیعت بزنند و به راحتی کرونا را بین هم دست به دست کنند و چرخه فاجعه را تکمیل کنند.

باور کنید بخشی از مردم هنوز کرونا را جدی نگرفته‌اند و فکر می‌کنند این بیماری یک شوخی است. هنوز خیابان شهرهای ایران پر از جمعیت است. برخی بازارها هنوز پر رفت و آمد است. هنوز ورودی و خروجی شهرها پر از مسافر است.

دقیقا همان مردمی که تصاویر بیمارستان‌ها را دیدند، آمار مرگ و میر را خواندند و سفر رفتند در روز طبیعت هم متاسفانه بیرون می‌روند.

امیدواریم در روز طبیعت مردم در خانه بمانند و چرخه منحوس کرونا را تکمیل نکنند. خیلی از مردم سعی کرده‌اند در این روزها شرایط زندگی در کرونا را رعایت کنند اما خوب برخی‌ها انگار نه انگار، سبک زندگی خود را تغییر نداده‌اند.

روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در صورت سهل انگاری میتواند اوج شدت اپیدمی ویروس کرونا باشد. مردم باید خطرناک بودن ویروس را جدی بگیرند و مسئولان و ستاد پیشگیری از ویروس کرونا با گرفتن تصمیم‌های درست و مردم با رعایت قوانین کرونایی، می‌توانند در برابر کرونا مقاومت کنند و در نهایت این غول بی‌شاخ و دم را شکست دهند.

یادمان باشد کرونا مهربان نیست و با رفتار مهربانانه نمی‌شود آن را شکست داد. باید سخت بود و سخت گرفت تا شاخ کرونا را بشکنیم. کرونا شکست خواهد خورد و چه خوب که با کمترین هزینه و مرگ و میر آن را شکست بدهیم.

خبرنگار:سید سجاد میرزایی

انتهای پیام/