در این گزارش نگاهی به اقدامات مجرمانه و مفسدانه زم علیه امنیت و معیشت مردم ایران در قالب فعالیت و هدایت کانال تلگرامی معاند آمدنیوز خواهیم داشت.

 

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی موضع جمهوری اسلامی ایران در جنگ جاری بین جمهوری آذربایجان و جمهوری ارمنستان بر سر منطقه‌ی قره‌باغ را در یادداشتی به قلم آقای محسن پاک‌آئین، دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران بررسی میکند.

هفتمین روز از درگیری جمهوری آذربایجان و ارمنستان در منطقه مورد مناقشه قره باغ می گذرد.
بایستی ارمنستان و جمهوری آذربایجان مراقب توطئه های پشت پرده رژیم صهیونیستی که ذاتش ریشه در جنایت و ضد حقوق بشر است، باشند.

ارمنستان بار دیگر مواضع نیروهای آذربایجان و مناطق مسکونی را هدف حمله قرار داد.

رودخانه بزرگ ارس به دلیل پر آب بودن و جاذبه های گردشگری علاقمندان زیادی برای تماشای خود دارد.

 

نبود استخر در شهرستان اصلاندوز باعث شده نوجوانان این شهرستان در آب‌های ناامن و کانا‌ل‌های انتقال آب کشاورزی شنا کنند که هرساله شاهد غرق شدن برخی افراد در این اماکن هستیم.

این آخرین رومینا نیست که به این شکل قربانی می‌شود، زیرا تا زمانی که مشکلات، کمبود‌ها و کم‌کاری‌ها و غرض‌ورزی‌ها در حوزه‌های مختلف اجتماعی وجود دارند و به‌جای علاج موضوعات اجتماعی با سلاح تدبیر، این موضوعات ضرایب سیاسی و رسانه‌ای خورده و به حواشی کشیده می‌شوند، این میانه همچنان قربانیانی بر جای خواهند ماند.

خرید تضمینی گندم و کلزا در شمال استان اردبیل از اوایل خردادماه آغاز خواهد شد که اقدامات اساسی در این خصوص انجام گرفته است .

سپاه با رونمایی و پرتاب یک ماهواره نظامی ساخت داخلی به عنوان یک کادوی امنیتی در روز تولد خود تقدیم امت اسلامی و مردم عزیز کشورش کرد.

صفحه‌ها