آنهایی که خانه حضرت هرا (س) را آتش زدند کسانی بودند آمده بودند دست های امام فاطمه (س) را ببندند و او را کشان کشان به مسجد ببرند و برای حکومت غصبی و طاغوتی بیعت بگیرند و فاطمه زهرا(س) نمی خواست بگذارد دست امامش را ببندند و او را تضعیف کنند و او را مجبور به بیعت کنند .

در اصلاندوز رسم بر این است که در شب یلدا خانواده داماد خونچه هایی تزئین شده را به خانه تازه عروس یا نامزد خانواده می فرستند که این رسم به "چیله خونچه سی" یا "چله لیک" معروف است.

نگرانی از آلودگی آب ارس به دلیل ریختن پساب از خاک ارمنستان در سال های گذشته یکی از نگرانی ها و دل مشغولی‌های اصلی مردم و مسوولان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل بوده است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اردبیل گفت: تشکیل مجلس انقلابی برای ایجاد تحول اساسی در اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم مورد توجه جبهه مردمی است.

فرماندار شهرستان اصلاندوز از آغاز برداشت پنبه در اصلاندوز مغان خبر داد.

تنها زمین فوتبال شهرستان مرزی اصلاندوز مغان امروزه در وضعیت غمباری به سر می‌برد و وعده مسؤولان برای ایجاد زمین چمن 19ساله شد.

۲۰ جمله از رهبر انقلاب درباره عزاداری سیدالشهدا علیه‌السلام منتشر شد.
به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام نهم شیعیان شرح حدیثی را تقدیم دوستان آن حضرت می نماییم.

منطقه آزاد ارس به عنوان یکی از مقاصد پر اهمیت گردشگری ایران در تلاش است تا با گسترش زیرساخت‌های گردشگری موجب رونق این صنعت در تمام فصول سال باشد، به همین منظور قطار تور گردشگری ارس، راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری در یادداشتی به ویژگی های نماز جمعه و وظایف ائمه جمعه از نگاه رهبر معظم انقلاب پرداخت.

صفحه‌ها