یادداشت/حسین نوایی
قره باغ قبل از آنکه از اهمیت ايدئولوژيک برخوردار باشد در منطقه قفقاز جنوبی برای دو کشور درگیر و سه کشور پیرامون، ایران، ترکیه و روسيه دارای اهمیت ژئوپوليتيک است.
یادداشت/مدیرمسئول
بیشتر که فکر می کنم می بینم ما به دنبال برپایی تمدن الهی هستیم اما اسیر تمدن شیطانی شده ایم که مظهر خودخواهی و دشمنی با خدا و بی مهری به بندگان اوست.

وجود برندهای معروف دنیا و ترکیه در مجتمع‌های تجاری تبریز و غریب بودن البسه ایرانی چیزی نیست که بتوان از کنارش به راحتی گذشت.

آمریکا با بازی در نقش میانجیگر باید حضور رژیم صهیونیستی در منطقه را تثبیت می‌کرد که برای این کار چند گام اساسی بر داشت.

 

شبکه پایاب سد خداآفرین اشتغال 26 هزار نفر را فراهم می‌کند‌/

سد مخزنی خداآفرین بر روی رودخانه ارس در مرز ایران و جمهوری آذربایجان با هدف ذخیره ‌سازی آب به منظور مصارف آبیاری، کنترل سیلاب‌های رودخانه ارس و تولید برق احداث شده است.

یادداشت/سیدسجاد میرزایی
بیکاری باعث مهاجرت مردم روستاها به شهرها می شود.از اینرو تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان برای جلوگیری از مهاجرت موثر است.
به جرأت می‌توان گفت اکثر قریب به اتفاق مراجعان مراکز خدمات‌رسانی زیرمجموعه اداره کل بهزیستی استان اردبیل از بسیاری کمبودها، عدم توجه‌ها و سوء‌مدیریت‌ها در این حوزه گلایه‌ها دارند و مدیران استانی این مجموعه نیز یا از این وضعیت بی‌خبرند، یا به هردلیلی وقت شریف خود را صرف پرداختن به آنها نمی‌کنند.
بمناسبت هفته بسیج منتشر شد؛

بسیج به عنوان بازوی قدرتمند نظام جمهوری اسلامی ایران در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده فعالیت‌های چشمگیر و موثری داشته است.

یادداشت/موسی بیدار
افرادی که به طور جدی به مطالعه می پردازد،دارای سطح فکر و اندیشه های وسیع،ذهنش برای فراگیری فعال تر ،گنجینه لغاتش کامل تر و افقهای جدیدی پیش روی او باز می شود.
یادداشت؛
مراسم ترحيم پدر بزرگوار سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سليماني را كه به نظاره بنشينيد، موج هواخواهان بين‌المللي اين بزرگمرد را با تمام وجود خود احساس خواهيد كرد.

صفحه‌ها