این آخرین رومینا نیست که به این شکل قربانی می‌شود، زیرا تا زمانی که مشکلات، کمبود‌ها و کم‌کاری‌ها و غرض‌ورزی‌ها در حوزه‌های مختلف اجتماعی وجود دارند و به‌جای علاج موضوعات اجتماعی با سلاح تدبیر، این موضوعات ضرایب سیاسی و رسانه‌ای خورده و به حواشی کشیده می‌شوند، این میانه همچنان قربانیانی بر جای خواهند ماند.

خرید تضمینی گندم و کلزا در شمال استان اردبیل از اوایل خردادماه آغاز خواهد شد که اقدامات اساسی در این خصوص انجام گرفته است .

سپاه با رونمایی و پرتاب یک ماهواره نظامی ساخت داخلی به عنوان یک کادوی امنیتی در روز تولد خود تقدیم امت اسلامی و مردم عزیز کشورش کرد.

سپاه پاسداران که در سال نخست پیروزی انقلاب اسلامی با فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد، توانست ضامنی برای استمرار نهضت باشد.

 

بحران کرونا فرصت مناسب برای توسعه دولت الکترونیک و طراحی نرم افزار پیام‌رسان ملی و اینترنت ملی بدانیم و حتما از همین امروز که همچنان کرونا می‌تازد، ما نیز تاخت در عرصه تکنولوژی‌های نوین ملی را آغاز کنیم.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری از تمامی مومنان خیر و نیکوکار شهرستان اصلاندوز تقدیر و تشکر کرد.
ارس تبار گزارش می دهد؛

توسعه صنایع دستی و ورنی بافی علاوه بر احیای فرهنگ عشایری باعث ایجاد یک صنعت پایدار در شهرستان اصلاندوز شده است.

یادداشت/حجت الاسلام اکبری
رزمایش "کمک مومنانه" راهی است برای رسیدن به فرمانروایی در بهشت، هر نیکوکاری با شرکت در این رزمایش ، می تواند جزو فرمانروایان بهشت باشد.
به پویش" هر خانه ، یک مهدیه " بپیوندیم
مردم باید خطرناک بودن ویروس را جدی بگیرند و مسئولان و ستاد پیشگیری از ویروس کرونا با گرفتن تصمیم‌های درست و مردم با رعایت قوانین کرونایی، می‌توانند در برابر کرونا مقاومت کنند و در نهایت این غول بی‌شاخ و دم را شکست دهند.

صفحه‌ها