آخرین اخبارکد مطلب: 26090
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/29 - 13:24
دانش آموزان کلاس اولی آموزش و پرورش اصلاندوز با برگزاری جشن شکوفه‌ها نخستین حضور در مدرسه را تجربه کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،همزمان با سراسر کشور مراسم جشن شکوفه های کلاس اولی ها با حضور بخشدار اصلاندوز،جانشین فرماندهی ناحیه عشایری،رییس آموزش و پرورش اصلاندوز،معاونان آموزش و پرورش،جمعی از معلمان و اولیای دانش آموزان در مدرسه الزهرا(س) شهر مرزی اصلاندوز مغان برگزار شد.

نواخته شدن زنگ جشن شکوفه ها،پخش شیرینی و حضور در کلاس درس از جمله برنامه های مراسم جشن شکوفه ها بشمار رفت.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن عرض خیر مقدم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره  شهدای گرانقدر، گفت: ایران قدرتمند امروز، مدیون شهدای گرانقدر، جانبازان عزیز و  ایثارگران است.

وی با تبریک به مناسبت آغاز بازگشایی مدارس و زنگ شکوفه‌ها اظهار داشت:  آموزش و پرورش منطقه با برنامه‌ریزی خوب و به موقع سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کند و سعی ما بر این است که در این سال کیفیت‌ها را پیش از هر چیز مد نظر قرار دهیم.

سیدعباس مینایی بخشدار اصلاندوز نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، و تبریک تجربه اولین روز مدرسه به کلاس اولی ها و معلمان و آغاز بازگشایی مدارس گفت: شكوفه ها و جوانه ها امروز با گام نهادن در مدارس و آموزشگاههاي علمي كشور، آينده مملكت و نظام جمهوري اسلامي را با تحصيل و كسب علم تضمين خواهند كرد.

وی ابراز اميدواري كرد دانش آموزان عزيز بايد همواره در راستاي تحصيل علم و اخلاق تلاش ويژ‌ه‌اي داشته باشند و راه‌هاي كسب علم آموزي را به نحو مطلوب فرا بگيرند و در ر این راه یکی از نیازهای اصلی ما حمایت اولیا است که باید در همه حال آموزش و پرورش را برای اجرای بهتر برنامه‌های خود یاری دهند.

 

ارسال نظر