آخرین اخبارکد مطلب: 27043
تاریخ انتشار: ي, 1396/12/20 - 21:26
طی آیینی دانش آموزان برتر کنکور سراسری سال 96 و ممتازین سوم نهایی اصلاندوز تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،مراسم تجلیل از برترین های کنکور سال 96  پیش از ظهر امروز یکشنبه با حضور امام جمعه اصلاندوز،بخشدار،فرمانده سپاه ناحیه عشایری،معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل و هیات همراه،رییس آموزش و پرورش،جمعی از مسئولان،دانش آموزان و فرهنگیان در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اصلاندوز برگزار شد.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از وضعیت کنکور سال 96 در منطقه اصلاندوز ارائه نمود و گفت: موفقیت دانش آموزان در کنکور حاصل تلاش دانش آموزان، اولیا، دبیران و مدیران مدارس و سایر مسئولان است.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه و مینایی بخشدار اصلاندوز در سخنان جداگانه ای به اهمیت و جایگاه علم در جامعه اشاره کردند.

در ادامه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به ارزشمند و مفید بودن مراسم تجلیل از برترین های کنکور گفت: اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز در کنکور سراسری 96 نسبت به سال قبل دو رتبه  رشد داشته و همچنین میانگین نمرات نهایی دانش آموزان این منطقه در خرداد ماه 96 نسبت به سال قبل رشد چشمگیری داشته بطوری که بالاتر از میانگین استانی می باشد.

علی ورودی از کسب رتبه دوم استانی توسط دانش آموزان منطقه اصلاندوز در رشته علوم انسانی در کنکور سراسری 96 خبرداد و افزود: این امر در منطقه بی سابقه بوده و در این راستا از ریس اداره آموزش و پرورش، معاون و کارشناسان آموزشی، مدیران و معلمان تقدیر و تشکر نمود. 

وی هدف از برگزاری این همایش ها را آشنایی دانش آموزان با نحوه سئوالات کنکور، استفاده از فرصت مطالعاتی، آماده سازی دانش آموزان و آشنایی آنها از نحوه سئوالات نهایی سال سوم متوسطه دانست.

در پایان رییس اداره آموزش متوسطه دوره دوم با اشار به اینکه در مطالعه برای کنکور می بایست تمام جزئیات مدنظر گرفته شود گفت: برای موفقیت در کنکور باید شناخت کافی با موضوع کنکور وجود داشته باشد و تمام برنامه های مورد نیاز مدنظر گرفته شود تا یک شروع خوب برای کنکور داشته باشیم.

شهسواری همچنین به ارایه راهکارهایی برای کسب نتیجه بهتر دانش آموزان در کنکور سال آینده پرداخت و جدیت، پشتکار و تلاش دانش آموزان و حمایت اولیاء دانش آموزان را برای فتح قله های علمی خواستار شد.

گفتنی است پخش کلیپ تصاویر ممتازین کنکور 96 منطقه اصلاندوز، اجرای سرود توسط دانش آموزان دبیرستان دخترانه راه زینب(س)، اهداء هدایا و لوح تقدیر برای دانش آموز برتر کنکور 96 از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

ارسال نظر