آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27459
تاریخ انتشار: ش, 1397/07/14 - 19:12
بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،این مراسم صبح امروز در دومین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور ائمه جمعه پارس آباد و اصلاندوز،فرماندار پارس آباد،بخشدار اصلاندوز،فرمانده بسیج عشایری استان،فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد،روحانیون،فرماندهان مرزبانی و انتظامی،خانواده شهید سعید کعبه،پایوران سپاه و انتظامی و سربازان در محل مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز برگزار شد.

در این مراسم اعضای شورای تامین شهرستان پارس اباد در بدو ورود به میدان صبحگاه ابتدا در مقابل یادمان شهدای نیروی انتظامی به قرائت فاتحه پرداخته و سپس از مقابل پایوران و سربازان مستقر در میدان سان دیدند.

مراسم با قرائت قرآن کریم و اجرای سرود ملی ادامه یافت و بعد از اجرای صبحگاه به نفرات برتر و ممتازین نیروهای انتظامی و مرزبانی هدایایی داده شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدرشادی امام جمعه پارس آباد و سرهنگ قاسمزاده فرمانده پادگان شهید مدنی اصلاندوز سخنرانان این مراسم باشکوه بودند.

در پایان یگان های انتظامی شهرستان پارس آباد و اصلاندوز مستقر در میدان با انجام رژه کلاسیک توان و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

گفتنی است،برنامه های گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از 13 تا 19 مهر اجرا می شود و امسال شعار هفته ناجا «پلیس مقتدر، امین مردم» و برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری است که فرمودند نیروی انتظامی همواره باید مظهر اقتدار، نظم، مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه باشد و همچنین مجموعه مطالبات مردم از این نیرو است.

ارسال نظر