آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27515
تاریخ انتشار: ش, 1397/08/12 - 20:06
با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع)اردبیل
یادواره شهدای دانش آموز در اصلاندوز برگزار شد+تصاویر
یادواره شهدای بسیج دانش آموزی در اصلاندوز با حضور مسئولان،معلمان،دانش آموزان و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی پیش از ظهر امروز شنبه یادواره شهدای بسیج دانش آموزی منطقه و 36 هزار شهید دانش آموز کشور و به یاد دانش آموزان شهیدرسول صوری،شهید یوسف خلدی،شهید محمدپرورش و شهید الهشکر شکاری با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع)استان اردبیل،امام جمعه اصلاندوز،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری،معاون بخشدار،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد،جمعی از مسئولان،شوراهای بخش و شهر،روحانیون،معلمان،بسیجیان دانش آموز و خانواده های معظم شهدا در مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین نجات فیاضی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بخصوص 36 هزار شهید دانش آموز کشور امینت و آسایش امروز کشور را در سایه خون شهدا عنوان کرد و گفت:شهدا بخصوص شهدای دانش آموز با نثار خون و هستی خود در مقابل دشمنان ایستادند.

وی شهدا را تربیت یافتگان مکتب عاشورا دانست و افزود:پیام شهدا این است در راه دفاع از ارزش ها ، دین ، انقلاب و ملت جانمان را در طبق اخلاص بگذاریم که این رمز جاودانگی شهداست.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه انقلاب اسلامی هیمنه قدرتی آمریکا را بهم زد، آمریکا را دشمن درجه یک ایران اسلامی،دین و قرآن و اسلام عنوان کرد و گفت:شهدا پیام استقامت را به ما داده اند تا در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم اگر میخواهیم پیرو شهدا باشیم راهپیمایی 13 آبان بهترین بستر و فرصت برای پیمان با شهداست.

حجت الاسلام فیاضی از عموم مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت کرد و  گفت:بار دیگر با شعار مرگ بر آمریکا و با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی فردا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهیم زد.

وی با بیان اینکه دشمن بدنبال ضربه زدن به نظام اسلامی ایران از راههای مختلف از جمله تحریم اقتصادی است افزود:با تکیه کردن بر شهدا،آرمانهای امام راحل و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و ایمان به باور شهدا،نقشه های شوم دشمنان را خنثی می سازیم.چرا که هر کس در مقابل استکبار ایستادگی کند قطعا پیروز شده است.

گفتنی است،خیرمقدم گویی حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری،مدیحه سرایی یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و دیدار با خانواده شهید رسول صوری از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

ارسال نظر