آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27970
تاریخ انتشار: چ, 1398/07/03 - 11:01
بمناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس برنامه های مختلفی توسط سپاه ناحیه عشایری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صبح صبح امروز سه شنبه امام جمعه و فرماندار شهرستان اصلاندوز ،فرمانده بسیج عشایری استان،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز ،شهردار و رییس آموزش و پرورش شهرستان،فرمانده حوزه بعثت و خواهران، از خانواده های معظم شهیدان صوری ،نعمتی ،مهدوی و فرهادی دیدار و با اهدای هدایایی قدردانی به عمل آمد.

همچنین عصر امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پروژه غسالخانه روستای محبوب کندی با حضور امام جمعه، فرماندار ،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ،رییس آموزش و پرورش، مسئول بسیج سازندگی و اهالی روستای محبوب کندی افتتاح شد.

این پروژه با زیربنای ۳۰متری توسط گروههای جهادی بسیج و با مشارکت خیرین،شورا و دهیار ساخته شده و برای آن حدود ۲۱ میلیون تومان هزینه شده است.

آیین کلنگ زنی ساخت مدرسه ۳کلاسه روستای سرخای کندی  با متراژ ۱۸۰ متر مربع و با اعتبار اولیه ۹۰میلیون تومان توسط بانک انصار و با مشارکت سازمان بسیج سازندگی و اداره نوسازی مدارس استان در قالب کنگره بزرگداشت ۱۰هزار شهید بسیج جامعه عشایری کشور از دیگر برنامه های امروز هفته دفاع مقدس بود.

این مراسم به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور امام جمعه، فرماندار،رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری،مدیر کل نوسازی مدارس استان،  رئیس و کارکنان بانک انصار استان اردبیل ، رئیس آموزش و پرورش،دانش آموزان و اهالی روستا برگزار شد.

افتتاح تکمیل پروژه آبرسانی قشلاق امیرخانلو شهرستان اصلاندوز به طول ۳۰۰۰ متر و با اعتبار ۶۰ میلیون تومان توسط سازمان بسیج سازندگی،قرارگاه محرومیت زدایی و با مشارکت ادارات شهرستان اصلاندوز و پارس آباد،تعاونی دهیاران ،شهرداری،آب و فاضلاب روستایی ،گروههای جهادی،خیرین،شورا و اهالی قشلاق در قالب کنگره بزرگداشت ۱۰هزار شهید بسیج جامعه عشایری کشور و آیین کلنگ زنی ساخت کارگاه اشتغال زایی روستای عیوضلو(پلنگلو) شهرستان اصلاندوز با متراژ ۸۰ متر مربع و با اعتبار ۷۵ میلیون تومان توسط سازمان بسیج سازندگی ،قرارگاه محرومیت زدایی و با مشارکت خیرین،شورا،دهیاری و اهالی روستا و گروههای جهادی در قالب کنگره بزرگداشت ۱۰هزار شهید بسیج جامعه عشایری کشور از دیگر برنامه های مهم هفته دفاع مقدس بشمار رفت.

گفتنی است،تمام پروژه های عمرانی که در سال ۹۸ توسط بسیج سازندگی انجام می گیرد در راستای محرومیت زدایی و کنگره ده هزار شهید بسیج عشایری کشور و همچنین خدمت انجام یافته به نام شهدای آن محل انجام می گیرد.

برگزاری نشست بصیرتی و سیاسی در بران علیا با حضور فرمانده ناحیه عشایری توسط پایگاه شهید بهشتی حوزه امام حسین (ع) بمناسبت هفته دفاع مقدس از دیگر برنامه های اجرا شده بود.

دیدار مسئولان با خانواده های شهدا
دیدار مسئولان با خانواده های شهدا
پروژه غسالخانه روستای محبوب کندی
کلنگ زنی ساخت مدرسه ۳کلاسه روستای سرخای کندی
افتتاح تکمیل پروژه آبرسانی قشلاق امیرخانلو شهرستان اصلاندوز
آیین کلنگ زنی ساخت کارگاه اشتغال زایی روستای عیوضلو(پلنگلو) شهرستان اصلاندوز
برگزاری نشست بصیرتی و سیاسی در بران علیا
ارسال نظر