آخرین اخبارکد مطلب: 27985
تاریخ انتشار: ج, 1398/07/12 - 21:03
رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان گردان شهدای عشایری با رمز "یا رقیه(س)"در اردوگاه یاوران ولایت و منطقه عمومی گدایلوی شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار هدف از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس را  ارتقا روحیه دفاعی،ایثارگری و شهادت طلبی،ارتقاء آمادگی و توان رزمی،نظامی و حفظ و انسجام نیروهای بسیجی در مقابله با دشمن عنوان کرد و گفت:امروز رزمایش و تمرینات تاکتیکی گردان الی بیت المقدس گردان شهدای عشایری حوزه امام حسن(ع) ناحیه عشایری در شهرستان اصلاندوز برگزار شد .

وی با بیان اینکه عشایر شهرستان اصلاندوز در تمام مراحل مختلف دفاع از نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی همیشه پای کار هستند گفت:امروز هم با حضور در این تمرینات تاکتیکی و رزمایش بار دیگر ثابت کردند. که پایه ثابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و همیشه برای جانفشانی در راه انقلاب و دفاع از کیان انقلاب اسلامی همیشه آماده هرگونه ارائه خدمات هستند.

فرمانده ناحیه عشایری با اشاره به برنامه های متنوع در مدت 36 ساعته در رزمایش الی بیت المقدس حوزه عشایری امام حسن(ع) گفت:از جمله این برنامه ها اجرای رزمایش در منطقه عمومی گدایلو،پیاده روی شبانه و برگزاری کلاسهای آموزشی و بصیرتی و ارائه تمرینات تاکتیکی بود.

گفتنی است، اجرای رزمایش الی بیت المقدس شهدای عشایری حوزه امام حسن(ع) که از دیروز در محل اردوگاه یاوران ولایت کمپ سازمان برگزار شده بود،صبح امروز با فرمان رمز "یا رقیه(س)" توسط فرمانده سپاه ناحیه عشایری در منطقه عمومی گدایلو به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر