آخرین اخبارکد مطلب: 28043
تاریخ انتشار: چ, 1398/08/29 - 19:18
مرزنشینان شهرستان اصلاندوز مغان در اقدامی خودجوش و با شور و شعور برای جدا کردن صف خود از آشوبگران و حمایت از بیانات مقام معظم رهبری راهپیمایی کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،اقشار مختلف مردم بصیر و عشایر غیور شهرستان مرزی اصلاندوز همگام با مسئولان امروز چهارشنبه در حمایت از بیانات مقام معظم رهبری،حمایت از امنیت و اقتدار کشور و محکوم کردن اقدام آشوبگران که به بهانه گرانی بنزین در برخی نقاط کشور دست به اغتشاش و آسیب به اموال عمومی زده همچنین اجازه سوءاستفاده به دشمنان ایران اسلامی دادند، راهپیمایی باشکوه برگزار کردند.

راهپیمایان که از ساعات اولیه صبح به خیابان‌ها آمدند، از میدان امام حسین(ع) به سمت خیابان شهید بهشتی حرکت و در حمایت از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی،با سر دادن شعار، خود را گوش به فرمان رهبری دانسته و از اقدام آشوبگران و حامیان خارجی آنان اعلام انزجار کردند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی امروز اصلاندوز شعار "آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی"،"بیزاؤلماغا حاضیروخ، خامنه‌ای سربازیوخ" "مرگ برآمریکا،اسراییل و مرگ بر آشوبگر، آمریکا حیا کن توطئه را رها کن، بیر بئله لشگر گلیب به عشق رهبر گلیب" اقدام آشوبگران و فتنه‌گران در تخریب و آسیب به اموال عمومی را محکوم کردند.

سخنرانی امام جمعه اصلاندوز،قرائت قطعنامه 5 بندی و راه اندازی کمپین #کشورم_را_دوست_دارم از جمله برنامه های برگزار شده در این راهپیمایی بود.

گفتنی است،چند روزی است که تعدادی از شهرهای کشور در تب و تاب افزایش بنزین هستند، مردم در این شهرها تجمعات مسالمت‌آمیزی برگزار کردند ولی عده‌ای سودجو با هدایت‌های معاندان از جمله سازمان منافقان این اعتراض‌های مسالمت‌آمیز و مدنی را به انحراف کشانده و باعث آتش‌افروزی‌هایی شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر