آخرین اخبارکد مطلب: 28095
تاریخ انتشار: د, 1398/10/09 - 22:29
مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی با حضور پرشور مردم شهرستان مرزی اصلاندوز در سالن صالحین حوزه بسیج خواهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،همزمان با سراسر کشور پیش از ظهر امروز دوشنبه مسئولان و مردم ولایت‌مدار و عشایر غیور،روحانیون،نیروهای نظامی و انتظامی،بسیجیان ،فرهنگیان و دانش اموزان شهرستان مرزی اصلاندوز مغان در این تجمع بزرگ با حضور گسترده بار دیگر حمایت خود را از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.
اقشار مختلف مختلف مردم با شعارهای بیر بئله لشکر گلیب به عشق رهبر گلیب، مرگ بر فتنه گر،مرگ‌ بر آمریکا و مرگ‌ بر اسرائیل ، استکبار ستیزی و بصیرت خود را به رخ جهانیان کشیدند و بار دیگر ضمن تجدید میثاق با ولایت مشتی محکم بر دهان فتنه‌گرانی که در داخل و خارج از کشور در حال تفرقه‌افکنی هستند کوبیدند .

در این مراسم رضا قاسمیان، معاون سیاسی نمایندگی‌ ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و روز میثاق امت با ولایت به نقش پرشکوه آحاد ملت ایران در روز نهم دی اشاره کرد و گفت: دشمنان بدانند ملت ایران همیشه با اتحاد و یکدلی پشت ولایت فقیه می‌مانند و پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

خیر مقدم گویی حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری و قرائت قطعنامه پایانی از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

گفتنی است،روز نهم دی‌ ماه به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است .

پیام قدردانی امام جمعه،فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه عشایری از حضور گسترده مردم شهرستان اصلاندوز در مراسم گرامیداشت ۹ دی

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر