آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 28139
تاریخ انتشار: ش, 1398/11/12 - 13:19
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر برنامه های مختلفی در شهرسان اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تباردر نخستین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر و همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره)به میهن اسلامی ،صبح امروز فرماندار،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری،بخشداران مرکزی و بران،روحانیون،مسئولان،فرماندهان نظامی و انتظامی و کارکنان سپاه با حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه شهرستان اصلاندوز دیدار و با آرمانهای امام راحل(ره)تجدید بیعت کردند.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز با گرامیداشت دهه مبارک فجر خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه و وظیفه خطیر مسئولان دانست و گفت:جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و مجاهدت مسئولین و مردم به کشوری قدرتمند و تاثیر گذار در دنیا تبدیل شده است.

سید عباس مینایی فرماندار شهرستان اصلاندوز نیز گزارشی از اقدامات دولت و دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان اصلاندوز را ارائه داد.

همچنین به همین مناسبت با حضور پرشور دانش آموزان زنگ انقلاب در مدارس سراسر شهرستان اصلاندوز نواخته شد.

در این مراسم دانش آموزان با خواندن سرودهای انقلابی و برپایی جشن و شادی فرا رسیدن چهل و یکمین  دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

این مراسم به صورت نمادین با حضور امام جمعه اصلاندوز،فرماندار،فرمانده سپاه و جمعی دیگر از مسئولان و شرکت دانش آموزان و معلمان در دبیرستان دخترانه راه زینب(س) برگزار و زنگ انقلاب نواخته شد.

بازدید مسئولان شهرستان اصلاندوز از نمایشگاه کتاب امام و انقلاب در کتابخانه عمومی این شهرستان از دیگر برنامه های برگزار شده در نخستین روز از دهه مبارک فجر بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر