آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 28219
تاریخ انتشار: چ, 1398/12/14 - 23:43
در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا عملیات ضد عفونی معابر پرتردد شهر اصلاندوز اجرا شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،در راستای پیشگیری از ویروس کرونا صبح امروز چهارشنبه بیش از 200 اقلام بهداشتی توسط کمیته امداد امام(ره)شهرستان اصلاندوز به مددجویان تحت پوشش با حضور امام جمعه،فرماندار، فرمانده ناحیه عشایری و رییس کمیته امداد امام(ره) توزیع شد.
عملیات ضد عفونی و گندزدایی سطح شهر اصلاندوز توسط ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و با مشارکت خدمات شهری و بسیج سازندگی با حضور امام جمعه،فرماندار،فرمانده سپاه ناحیه عشایری،شهردار و شورای شهر و جمعی از مسئولان از دیگر برنامه های اجرا شده در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بود.
همچنین دراین راستا عملیات ضدعفونی و گندزدایی تمامی مساجد سطح بخش بران ( شرق و غرب دره‌رود ) به همت مرکز نیکوکاری ثامن الائمه و عملیات ضد عفونی و گندزدایی مدرسه مولوی دوره اول و دوم شهرستان اصلاندوز با مشارکت عوامل اجرایی مدرسه جهت پیشگیری از ویروس کرونا برنامه های اجرا شده بود.
دکتر ناموری بصورت شبانه و سرزده از داروخانه اتحاد شهرستان اصلاندوز بازدید کرد.
 وی ضمن نظارت بر نحوه و قیمت دارو و بخصوص اقلام بهداشتی و قدردانی از زحمات آقای عبداله وند مدیر داروخانه و دکتر آزاد مسئول فنی داروخانه،بر رعایت هرچه بیشترحال مردم شریف اصلاندوز در این شرایط تاکید کرد.
ضدعفونی شبانه اماکن و عابر بانکها توسط گروه جهادی بسیج سازندگی ناحیه عشایری اصلاندوز در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برنامه است که دیشب انجام شد و این نشان می دهد که بسیج شب و روز نمی شناسد!
همچنین ضدعفونی مساجد شهر اصلاندوز و محله قره قباق توسط بسیج سازندگی ناحیه عشایری با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری و هیات امنای مساجد از دیگر برنامه های اجرا شده در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بشمار رفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر