آخرین اخبارکد مطلب: 28322
تاریخ انتشار: پ, 1399/02/11 - 09:39
مرحله اول رزمایش همدلی کمک مؤمنانه به همت سپاه ناحیه عشایری در شهرستان اصلاندوز آغاز شد.

به گزارش ارس تبار،مرحله اول رزمایش همدلی کمک مؤمنانه به همت سپاه ناحیه عشایری در شهرستان اصلاندوز آغاز شد.

مقام معظم رهبری در سخنرانی زنده نیمه شعبان، مردم توانمند را به فعالیت وسیعی تحت عنوان رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه تشویق کردند تا رزمایش گسترده‌ای در کشور برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان به وجود بیاید.

ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا است، در همین راستا مردم و عشایر شهرستان مرزی اصلاندوز مغان همچون سایر شهرهای ایران اسلامی با پیوستن به زنجیره سراسری اتحاد و همدلی در اولین مرحله «رزمایش کمک مؤمنانه» جلوه‌ای از وحدت و ایثار را به نمایش گذاشتند.

همزمان با پنجمین روز ماه مبارک رمضان با حضور امام جمعه اصلاندوز، بخشدار مرکزی و فرمانده سپاه ناحیه عشایری بسته های معیشتی و بهداشتی توسط سپاه ناحیه عشایری،گروه‌های جهادی و خیرین شهرستان اصلاندوز بین نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از کرونا توزیع شد.

حسین زاده، فرمانده سپاه ناحیه عشایری از آغاز مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در شهرستان اصلاندوز خبر داد و گفت: در این مرحله رزمایش، ۳۰۰ بسته غذایی و بهداشتی با کمک اهالی و خیرین نیکوکار شهرستان تهیه و بین خانواده‌های نیازمند آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شد که مراحل بعدی نیز متعاقبا انجام می شود.

گفتنی است؛ مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه همزمان با شهرستان اصلاندوز در شهرستان‌های بیله‌سوار، نمین و سرعین نیز آغاز شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر