آخرین اخبارکد مطلب: 28365
تاریخ انتشار: ي, 1399/03/18 - 10:27
رئیس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز گفت: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا، روند برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم با رعایت موازین بهداشتی و به صورت حضوری در شهرستان اصلاندوز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار قدرت مهرآوران صبح امروز در حاشیه بازدید از حوزه امتحان نهایی دبیرستان راه زینب(س) ضمن اشاره به اجرای دقیق دستورالعمل و پروتکل بهداشتی در حوزه های امتحانات نهایی شهرستان اصلاندوز گفت:آزمون ها با تاکید ویژه مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی تعیین شده از سوی وزارت بهداشت برگزار می شود و سلامت دانش آموزان در اولویت برنامه های آموزشی قرار دارد.

وی با بیان اینکه در شهرستان اصلاندوز تعداد 170 دانش آموز از رشته های مختلف نظری و فنی و حرفه ای  پایه دوازدهم در امتحانات نهایی شرکت می کنند افزود:دانش آموزان  هنگام ورود به محل برگزاری امتحانات علاوه بر زدن ماسک توسط عوامل آموزش و پرورش ضدعفونی و تب سنجی می شوند و با رعایت فاصله اجتماعی در امتحان حضور می یابند و همچنین پوسترو تراکت های آموزشی رعایت موارد بهداشتی نیز در مکان‌های امتحان نصب شده است.

رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز اظهار کرد:به دلیل تاثیر امتحانات نهم در انتخاب رشته و آینده شغلی دانش آموزان و همچنین تاثیر امتحانات پایه دوازدهم و معدل دیپلم در کنکور، برای این دو پایه تحصیلی امتحانات حضوری برگزار می شود.

مهرآوران با اشاره به تدابیر اتخاذ شده از سوی آموزش و پرورش و تمهید مقدمات برگزاری امتحانات و از سویی دیگر رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اظهار امیدواری کرد که دانش آموزان عزیز در کمال آرامش و به دور از هر گونه استرس و نگرانی در حوزه‌های امتحانی حضور داشته باشند.

وی  در خصوص زمان برگزاری امتحانات نهایی گفت: امتحانات نهایی امسال از ۱۷ خرداد ماه آغاز شده و تا ۱۶ تیر ماه نیز ادامه خواهد داشت که پس از برگزاری هر آزمون حوزه های امتحانی ضدعفونی و گندزدایی می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر